Hakkımızda

Kripto dünyasında merak ettiğiniz projelerin tanıtımı, detaylı incelemesi. DEX borsaların kullanımı ve sıcak cüzdanların detayları, kısaca kripto dünyası hakkında her konuyu bulabileceğiniz yapımız ile birlikteyiz. Bu servisimizde airdrop, earn ve ön satışlara katılım detayları hakkında bulabileceğiniz tüm güncel bilgileri bir araya topluyoruz. Siz de bize yardımcı olmak için bizi youtube kanalımızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

0

Aktif ICO

0

Başlayacak ICO

0

Biten ICO

0

Memnuniyet

Sıkça Sorulan Sorular

Bir ICO (İlk Para Teklifi veya Jeton Satışı), para karşılığında (Bitcoin, Ethereum veya fiat para) yatırımcıların token (jeton) aldığı bir tür bağış toplamadır. Bir ICO başlatan projeler, bir yatırımcıya belirteçlerin değeri olacağını ve ICO’dan sonra kullanılabileceklerini vaat eder.

Ön satış öncesi, token sahiplerinin projelerine destek toplamak için yatırımcılardan proje geliştirme aşamasında toplama yardım toplama projelere yatırım yapma yöntemidir?

Projelerin kendilerini topluluklara tanıtmak ve projelerinin daha fazla tanınıp, benimsenmesi için çeşitli basit kurallar ile ücretsiz olarak token dağıtma işlemidir. Genellikle twitter, telegram, discord gibi sosyal medya kanallarına katılım sağlanarak airdroplara katılım sağlanabilir.